Formy płatności

Dokonując zakupu w sklepie Nosi Ci Się możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna online - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Autopay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.
  • Karty płatnicze - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
  • Przelew - wpłaty należy dokonać na nasze konto bankowe nr 64 1020 4476 0000 8402 0529 1077 w PKO Bank Polski. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - polega na dokonaniu zapłaty w momencie odbioru przesyłki od kuriera. Istnieją dwie opcje płatności: gotówką lub kartą płatniczą.

Autopay S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash. Posiada certyfikat PCI DSS i działa zgodnie z normą ISO 27001. Rozwiązania Autopay spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF i UODO.

Metoda płatności Autopay zapewnia dostęp do blisko 400 form płatności, takich jak: BLIK, płatności 1-click, Pay by link, szybkie przelewy, płatności kartą (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro), Apple Pay, Google Pay, raty online.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl